Rejestracja sp zoo Warszawa

Rejestracja sp zoo Warszawa obejmuje bardzo szeroki zakres czynności, które muszą zostać wykonane w odpowiednim czasie, aby docelowo spółka mogła zostać zarejestrowana. W praktyce u osób chcących założyć własną działalność bardzo często pojawia się szereg pytań dotyczących tego, jak najsprawniej można założyć spółkę, a także tego czy kwestię tą można komuś zlecić…

Spółka z o.o. jest spółką należącą do spółek handlowych, których funkcjonowanie zostało oparte w przepisach zawartych w Kodeksie Spółek Handlowych (KSH). Spółka ta może zostać założona przez jedną, bądź więcej osób, które zobowiązują się tym samym do pokrycia kapitału zakładowego w formie gotówkowej lub w formie aportu. Wspólnicy nie ponoszą odpowiedzialności za zobowiązania zaciągnięte przez spółkę, co jest bardzo dużą zaletą tej formy prawnej.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zdajemy sobie sprawę z tego, iż procedura rejestracyjna nie należy do prostych, a wręcz przeciwnie – jest skomplikowana i bardzo czasochłonna. W związku z tym, chcemy zaoferować swoją pomoc w procesie rejestracji spółki z o.o..

W celu uzyskania większej ilości informacji oraz odpowiedzi na pytania, zapraszamy do kontaktu!