Sprzedam spółkę z 2018

W dzisiejszym artykule poruszymy temat, z którym zapewne większość z Was w swoim życiu spotkała się z niejednokrotnie, a mianowicie chodzi o ogłoszenia „sprzedam spółkę z 2018”. Jeśli wciąż nie wiesz na czym to polega, postaramy się to wyjaśnić w dzisiejszym artykule.

Otóż gotowe spółki to podmioty, które zostały już zarejestrowane przez naszą firmę. Posiadają pełną dokumentację rejestracyjną, a także nadane numery takie, jak NIP, REGON, KRS oraz niekiedy wpis do rejestru VAT. Spółki te mogą posiadać staż lub mogą być zupełnie nowymi spółkami.

Rozwiązanie, którym jest zakup spółki jest przeznaczone dla osób, którym zależy na szybkim rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Wówczas omija się cały proces rejestracyjny, który w Polsce niestety jest skomplikowany i bardzo czasochłonny.

W związku z powyższym jeśli jesteś osobą zainteresowaną ogłoszeniem „sprzedam spółkę z 2018”, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, bądź do kontaktu z naszym konsultantem, który omówi ją dla Państwa szczegółowo i odpowie na wszystkie pytania.

Zapraszamy!