Zakładanie spółek z o.o. 2019

Jedną z naszych podstawowych usług jest zakładanie spółek z o.o. 2019, czyli pomoc osobom, które chcą prowadzić własny biznes dopełnić wszystkich formalności.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością stanowi formę prawną przedsiębiorstwa, które zostaje utworzone przez jedną lub więcej osób zwanych wspólnikami. Ogromnym plusem tej formy jest to, że odpowiadają oni za zobowiązania w sposób ograniczony.

Spółka z o.o. należy do grona spółek handlowych, czyli jej funkcjonowanie na rynku regulowane jest przepisami Kodeksu Spółek Handlowych. Spółka odpowiada za zobowiązania majątkiem utworzonym z wkładów wspólników.

Ta forma zobligowana jest do prowadzenia księgowości w formie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości. Po zakończeniu roku spółka sporządza sprawozdanie finansowe informujące o sytuacji firmy.

Swoją ofertę „zakładanie spółek z o.o. 2019” kierujemy do osób, które chcą bezpiecznie rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Solidna pomoc umożliwia w krótkim czasie wejść na rynek z przygotowaną ofertą.